0850 840 03 02

Adana Yumurtalık Kontör Bayiliği

Adana Yumurtalık ilçemizde iş yeriniz varsa ya da Adana Yumurtalık da yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vs gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Kontör Bayiliği alarak, Türk Telekom Avea - Vodafone - Turkcell operatörlerine ait tüm TL ve paketlerin yüklemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde satın aldığınız veya müşterilerinize yüklemek için eklediğiniz kontör bakiyesi dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Yumurtalık, Adana ilinin bir ilçesidir. Eski adı Ayas olup, Türkçeleştirmek adına ismi Yumurtalıka çevrilmiştir. İlçenin eski adı Ayas tır ve halk arasında bu isim hala kullanılmaktadır. 1959 yılına kadar Ceyhana bağlı bir bucak olan Ayas bu tarihte ilçe olmuştur. İlçenin tarihi ortaçağa kadar uzanır.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Turkcell tl yükleme, Vodafone tl yükleme ve Avea-Türk Telekom kontör yükleme bütün parça tam tl yüklemeleri için ve paket yüklemeleri için geliştirilen programlarımız, yazılımlarımız sayesinde 24 saat otomatik gönderim yapılmaktadır. Ortalama yükleme süresi 1 dakikadır…


Adana Yumurtalık Kontör Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...