0850 840 03 02

Adana Tufanbeyli Kontör Bayiliği

Adana Tufanbeyli ilçemizde iş yeriniz varsa ya da Adana Tufanbeyli de yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vs gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Kontör Bayiliği alarak, Türk Telekom Avea - Vodafone - Turkcell operatörlerine ait tüm TL ve paketlerin yüklemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde satın aldığınız veya müşterilerinize yüklemek için eklediğiniz kontör bakiyesi dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Tufanbeyli Adana ilinin bir ilçesidir. Doğusunda Kahramanmaraş Göksun ilçesi, batısında Kayseri ili Develi ve Tomarza ilçeleri, güneyinde Saimbeyli, kuzeyinde ise Kayseri Sarız ilçesi bulunur. Yüzölçümü 964 km², nüfus yoğunluğu yaklaşık 25 kişi/km²dir. Coğrafi yapısı itibarıyla bağlı olduğu Adana ve komşu illere çok uzaktır. Adanaya 196, Kayseriye 178 ve Kahramanmaraşa 160 km uzaklıktadır. Rakım 1474 m civarındadır. Kayseriyle ekonomik ilişkisi vardır. Ekonomik olarak Kozan ve Kayseriye bağlıdır. Son zamanlarda Enerjisa nın yüklenici olduğu Güney Koreli bir firmanın kurumunu yaptığı, Tufanbeyli Termik santrali bölge ekonomisine ciddi katkıda bulunmaktadır. Kömür rezervi yüksek olan bölgede halen kurulum çalışmaları devam etmekte olup, hali hazırda bir ünite deneme aşamalarını tamamlamış durumdadır.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Turkcell tl yükleme, Vodafone tl yükleme ve Avea-Türk Telekom kontör yükleme bütün parça tam tl yüklemeleri için ve paket yüklemeleri için geliştirilen programlarımız, yazılımlarımız sayesinde 24 saat otomatik gönderim yapılmaktadır. Ortalama yükleme süresi 1 dakikadır…


Adana Tufanbeyli Kontör Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...