0850 840 03 02

Adana Saimbeyli Kontör Bayiliği

Adana Saimbeyli ilçemizde iş yeriniz varsa ya da Adana Saimbeyli de yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vs gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Kontör Bayiliği alarak, Türk Telekom Avea - Vodafone - Turkcell operatörlerine ait tüm TL ve paketlerin yüklemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde satın aldığınız veya müşterilerinize yüklemek için eklediğiniz kontör bakiyesi dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Saimbeyli, Adana ilinin bir ilçesidir. Eski adı Haçin olup, ilçeyi Fransız işgalinden kurtaran Saim Beyin hatırasına, ismi Saimbeyliye çevrilmiştir. İlçe merkezinin nüfusu 2000 yılı Nüfus sayımına göre 5.200 kişidir. Adanaya uzaklığı 157 kmdir, ve Saimbeyliye bağlı 25 köy bulunmaktadır. Ekonomik olarak Kozana bağlıdır.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Turkcell tl yükleme, Vodafone tl yükleme ve Avea-Türk Telekom kontör yükleme bütün parça tam tl yüklemeleri için ve paket yüklemeleri için geliştirilen programlarımız, yazılımlarımız sayesinde 24 saat otomatik gönderim yapılmaktadır. Ortalama yükleme süresi 1 dakikadır…


Adana Saimbeyli Kontör Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...