0850 840 03 02

Adana Kozan Kontör Bayiliği

Adana Kozan ilçemizde iş yeriniz varsa ya da Adana Kozan da yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vs gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Kontör Bayiliği alarak, Türk Telekom Avea - Vodafone - Turkcell operatörlerine ait tüm TL ve paketlerin yüklemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde satın aldığınız veya müşterilerinize yüklemek için eklediğiniz kontör bakiyesi dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Kozan Sis, Adana ilinin bir ilçesidir. Adana ovasının Yukarı Ova denilen kısmında düz arazinin tepelik bölgeye geçtiği kesimde kurulmuş olup, il merkezine uzaklığı 69 kmdir. İlçe kuzeyde Kayseri, Yahyalı, Feke, Saimbeyli; doğuda Osmaniye, Kadirli; güneyde Ceyhan, İmamoğlu; Batıda Aladağ ilçeleriyle çevrilmiştir. İlçenin yüzölçümü 1690 km²dir. Adananın metropoller hariç iki büyük ilçesinden birisidir. Türkiyenin en büyük 25.ilçesidir. İlçe merkezi, 19 il merkezinden büyüktür. Ayrıca Adana İl Sınırları içindeki en genişyüzölçüm olarak ilçe durumundadır. Tarih boyunca önemli bir yerleşim olan Kozan Kilikya Ermeni Krallığının başkentliğini yapmış olup Osmanlı Dönemi ve Cumhuriyet Dönemindeyse 1926ya kadar vilayetlik il statüsü yapmıştır. Ancak 1926da bazı milletvekilleri yüzünden vilayetliği lağvedilmiştir. Ayrıca vilayetken Fevzi Çakmakı TBMMye milletvekili olarak göndermiştir. İlçenin Kozan Dağı, Dengin Yoktur Kozan ve Kozan gibi çok sayıda tanıdık türküleri bulunmaktadır. Kozan TV ve Otağ TV adında iki televizyon kanalı, Kozan FM, Sis FM ve Kozan Barış FM adındada üç radyosu bulunmaktadır. 7 adet yerel gazetesi bulunan Kozan, internet haberciliğinde çoğu ilden ileri durumdadır. Eğitimdede oldukça iyi olan Kozanın Okuryazarlık Oranı çoğu ilçeden yüksektir. İlçede Çukurova Üniversitesine bağlı yüksekokul mevcuttur. İlçeye 4 yıllık fakülte kurulmuştur. Ekonomide de yükselen güç olan Kozanda Kozan Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Türkiyenin birçok yerinde Kozandan göç etmiş olanların kurmuş olduğu, Kozan adını taşıyan yerleşim yerleride mevcuttur Kozanlı, Kulu, Kozanlı, Soma, Kozan, Çandır, Kozan, Serik, Hacılar, Kayseri vb.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Turkcell tl yükleme, Vodafone tl yükleme ve Avea-Türk Telekom kontör yükleme bütün parça tam tl yüklemeleri için ve paket yüklemeleri için geliştirilen programlarımız, yazılımlarımız sayesinde 24 saat otomatik gönderim yapılmaktadır. Ortalama yükleme süresi 1 dakikadır…


Adana Kozan Kontör Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...