0850 840 03 02

Adana Karataş Kontör Bayiliği

Adana Karataş ilçemizde iş yeriniz varsa ya da Adana Karataş ta yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vs gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Kontör Bayiliği alarak, Türk Telekom Avea - Vodafone - Turkcell operatörlerine ait tüm TL ve paketlerin yüklemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde satın aldığınız veya müşterilerinize yüklemek için eklediğiniz kontör bakiyesi dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Karataş, Adananın bir ilçesidir. Doğu Akdeniz bölgesinde Seyhan ve Ceyhan nehirlerinin doğal sınırları içerisinde kurulmuş olup Adanaya 48 km uzaklıktadır. 1986 yılında Adanada Yüreğir ilçesinin kurulmasıyla köylerinin bir kısmı bu ilçeye bağlanmıştır ve 2016 yılı itibarı ile bir bucak ve 43 mahallesi vardır. Tarihi çok eskilere dayanan Karataş M.Ö. 1000 yıllarında askeri ve ticari önemi olan yollar üzerinde kurulmuş bir liman şehridir ve antik dönemlerdeki ismi Margasustur. M.Ö. 1900lü yıllarda Arvaza ve Huri krallıklarının, M.Ö. 1530lu yıllardan sonrada Hitit krallığının idaresine girmiştir. M.Ö. 1200lerden önce Kue, sonra da Asur krallığının egemenliğine geçmiştir. Karataşta bulunan yazılı eserlerin çoğu Kue Krallığı zamanına rastlamaktadır. Antik dönemlerde coğrafi konumu önemli olan şehir, aynı zamanda Ceyhan nehri boyunca o dönemde kurulmuş olan Mopsuhestia, Hemite ve Asitavandaya şehirlerine kilit bir noktadadır. Şehir ortaçağda Roma ve Abbasilerin egemenliğini yaşamış ve 1517 yılında Osmanlıların idaresine girmiştir. I. Dünya Savaşından sonra bir yıl Fransız işgali altında bulunan kent 1928 yılında bucak, 1957 yılında da ilçe olmuştur.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Turkcell tl yükleme, Vodafone tl yükleme ve Avea-Türk Telekom kontör yükleme bütün parça tam tl yüklemeleri için ve paket yüklemeleri için geliştirilen programlarımız, yazılımlarımız sayesinde 24 saat otomatik gönderim yapılmaktadır. Ortalama yükleme süresi 1 dakikadır…


Adana Karataş Kontör Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...